Sekapoker Bağlılık Programı ile %50’ye Varan Rakeback Fırsatı!

sekapoker bağlılık programı

Sekapoker bağlılık programı sayesinde oyunlara daha çok katılım sağlayan üyeler, artık daha fazla kazanma şansına sahip oluyorlar! Bu kapsamda %50’ye kadar varan rakeback ile 6 farklı poker networkünde oyun heyecanı sizleri bekliyor.

Sekapoker Bağlılık Programı Kural ve Şartları

Bağlılık programı dahilinde elde edilen Sekabet poker rakeback, her Pazartesi günü saat 12:00’a kadar üyelerin hesabına otomatik olarak aktarılır. Pazartesi günü 00:01’den Pazar günü 23:59’a kadar hak edilmiş rakeler doğrultusunda ödeme yapılacaktır. Bütün rakebackler, Sekabet oyuncularına “rütbeler” e göre ve haftalık olarak ödenecektir. Rütbe hesaplaması ise, oyuncuların bütün poker sağlayıcılarında elde ettikleri toplam rakeler üzerinden gerçekleşecektir.

Pazar günleri o haftaya ait elde edilmiş rakeler üzerinden güncel rütbeler belirlenecek ve otomatik olarak sistem tarafından “yüzde” karşılığı olan miktar oyuncunun hesabına aktarılacaktır. Rütbe atlama işlemini 1 hafta başaran Sekabet oyuncuları, o ayın bitimine kadar olan haftalarda gereken rakeleri elde edemeseler dahi o rütbede kalacaklardır. Bir sonraki ay için başlangıç rütbesinin belirlenme işlemi, ay boyunca üretilecek rakelerin ortalamasının alınması ile belirlenecektir.

Sekapoker bağlılık programının başlangıç tarihi 25 Aralık 2017 ve saat 00:01’dir. Sekabet poker oyunları, bağlılık programı ve promosyonlarla ilgili her türlü soru veya görüşleriniz için [email protected] adresi üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

Not: Burada bahsedilen bonus kural ve şartları, Sekabet genel bonus hüküm ve şartlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın