Sekabet’ten Yeni Üyelere Freespin Yağmuru!

sekabet freespin bonusu

Sekabet freespin bonusu 16 Ağustos 2018 tarihi itibariyle üye olan ve ilk kez yatırım işlemi gerçekleştiren kullanıcılara verilmektedir. Bu promosyondan ilk 3 yatırımınızla faydalanmanız mümkündür. Peki, Sekabet freespin bonusu kuralları nelerdir?

Sekabet Freespin Bonusu Kuralları

Sekabet freespin bonusundan yukarıda belirttiğimiz tarihten önce üye olan ve Euro ile Dolar hesabı bulunan kullanıcılar yararlanamaz! Bonusu alabilmeniz için Sekabet hesabınıza en az 50 TL yatırım yapmanız gerekir. Yatırım işleminiz başarıyla gerçekleştikten sonra Whatsapp veya canlı destek hattına bağlanarak promosyonu talep edebilirsiniz. Depozit işleminiz karşılığında ilk 3 yatırımınızla (birbirini takip eden) alabileceğiniz ücretsiz spin miktarları ise şöyledir: ilk yatırımınıza 50 freespin, ikinci yatırımınıza 75 freespin ve üçüncü yatırımınıza 100 freespin.

Bonus, Sekabet sitesinin bireysel bahis oyuncularına sunduğu bir kampanyadır. Promosyonun grup olarak kötüye kullanılması, bonus ve kazançlarının iptal edilmesine neden olacaktır. Ayrıca Euro ve Dolar hesabı olan kullanıcılar bu bonustan yararlanamazlar. Her Sekabet kullanıcısının ve e-mail adresinin bonustan sadece 1 defa faydalanma hakkı mevcuttur. Sekabet, gerek gördüğü zaman kullanıcılarından son 3 aya ait fatura, ikametgah ve kimlik gibi belge talebinde bulunma hakkına sahiptir. İlgili belgelerin üye tarafından ibraz edilmemesi, o üyeye ait kazançların bloke edilmesine yol açabilir.

Sekabet bu promosyonu haber vermeden geri çekme, reddetme, kural ve şartlarını güncelleme ya da değiştirme hakkına sahiptir. Aynı zamanda herhangi bir kullanıcıya ait hesaba bonus eklememe hakkına da sahiptir. Sekabet bonus kural ve şartları, site üyeleri tarafından takip edilmelidir. Burada belirttiğimiz hüküm ve kurallara ek olarak “Sekabet genel kuralları” da göz önünde bulundurulacaktır.

Sekabet Freespin Bonusu Hangi Oyunlarda Geçerlidir, Kullanım Şartları Nelerdir?

Almaya hak kazandığınız freespinler, Playboy Gold ve Triple Edge Studios slotunda eklenmektedir. Bonusu diğer promosyonlarla birleştirebilirsiniz. İkinci yatırım işleminize freespin alabilmeniz için; ilk yatırımınıza aldığınız freespinleri tamamen kullanmış olmanız gerekmektedir. Ayrıca üçüncü yatırımına freespin bonusu alabilmek için, ikinci yatırıma alınan freespinlerin de kullanılmış olması gerekmektedir. Ücretsiz spinleri kullanmadan yeniden yatırım işlemi gerçekleştirirseniz, bonustan tekrar yararlanamazsınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın