Sekabet’ten Tüm Yatırımlarınıza Onlarca Freespin!

sekabet freespin bonusu

Sekabet freespin bonusu bütün yatırım yöntemleri için geçerlidir ve minimum 50 TL yatırım yapan tüm üyeler bu bonustan yararlanabilir. Yatırım işlemini başarıyla gerçekleştirdikten sonra canlı yardım hattına bağlanıp freespin talebinde bulunarak bonusu alabilirsiniz.

Sekabet Freespin Bonusu Kuralları

Sekabet freespin bonusunun herhangi bir çevrim şartı mevcut değildir. Oyunlara katıldıktan sonra ana bakiyenize otomatik olarak aktarılır. Sekabet’e yapacağınız yatırımlara karşılık olarak yararlanabileceğiniz freespin miktarları ise şöyledir; 50 TL ile 99 TL arası yatırımlarınıza 15 freespin, 100 TL ile 199 TL arası yatırımlarınıza 20 freespin, 200 TL ile 499 TL arası yatırımlarınıza 40 freespin, 500 TL ile 749 TL arası yatırımlarınıza 50 freespin ve 750 TL ile üstü yatırımlarınıza 75 freespin. Bu bonustan elde edeceğiniz freespinler sadece Netent Starbust oyununda kullanılabilir.

Sekabet, sisteminde yer alan tüm bonusları haber vermeden geçersiz kılma, iptal etme, kural ve koşullarını değiştirme ya da geri çekme hakkını gizli tutar. Bunun yanı sıra, gerek görülen üyelere ait hesaplara bonus eklememe hakkını da gizli tutar. Sekabet bonus kural ve şartlarının kullanıcılar tarafından takip edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yaşanabilecek herhangi bir anlaşmazlıkta Sekabet’in alacağı kararlar bağlayıcı olacaktır.

Herhangi bir kullanıcının aldığı promosyonu kötüye kullanması, kurallara aykırı işlem yapması ve bonusları suiistimal etmesi halinde, ilgili bonuslar ile kazançlarını iptal etme hakkı Sekabet sitesinde saklı tutulur.

Yukarıda saydığımız kural ve şartların yanı sıra “Sekabet Genel Hüküm ve Şartları” da göz önünde bulundurulacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın