Sekabet’te Kendi Poker Masanızın Sahibi Olun!

sekabet poker programı

Sekabet’in özel masaları ve daha az rake ücretleriyle poker keyfinizi katlama imkanına sahipsiniz! Siz de ücret ödemeden poker masanızı kurun ve her oyununuzda kazanma şansı yakalayın! Sekabet poker programı yalnızca Ola Poker’de geçerlidir ve oyun masalarına erişim sağlayacak kullanıcıların Sekabet’e üye olmaları gerekmektedir. Ayrıca kullanıcı adınızın Sekabet canlı yardım hattı üzerinden kayıt ettirilmiş olması da gerekir.

Sekabet Poker Programı Kuralları

Poker masası adının, big blind ve small blind tutarları için sizin tarafınızdan ve masanın açıldığı sırada belirtilmesi zorunludur. Bu noktada uygunsuz masa adlarının kabul edilmeyeceğini de belirtelim! Big blind ile small blind tutarları poker masası açıldıktan sonra günlük olarak 1 defa değiştirilebilir ve değişiklik talebinin masa sahibi tarafından belirtilmesi gerekir. Özel poker masalarına ait oyunlara yalnızca o masaya kayıt yaptırmış kullanıcılar giriş yapabilir ve seyredebilir. Masaya kayıt olmayan kullanıcılar ise oyuna herhangi bir şekilde erişim sağlayamazlar.

Özel poker masalarındaki rake oranı en fazla %1,5 şeklinde hesaplanır. Sekabet üyelerinin bu masalara ödediği rake tutarının 1/3’lük kısmı masa sahibinin hesabına haftalık olarak aktarılır. Bu Sekabet bonus teklifi kapsamında Pazartesi günü 00:01’den Pazar günü 23:59’a kadar ürettiğiniz rakeler üzerinden ödemeler yapılacaktır.

Bu program yalnızca Sekabet poker oyuncuları için geçerli olmaktadır. Herhangi bir hile eyleminde bulunarak “haksız kazanç” girişiminde bulunulması halinde, oyuncunun bütün kazançları Sekabet tarafından bloke edilebilir ya da ilgili oyuncu uzaklaştırma yaptırımıyla karşı karşıya kalabilir. Bu konudaki inisiyatif tamamen Sekabet bahis firmasına aittir!

Programın başlangıç tarihi 27 Aralık 2019 günü saat 00:01 olarak belirlenmiştir. Özel Sekabet poker masası programı ya da poker oyunuyla ilgili bütün sorularınız için şu adrese e-posta gönderebilirsiniz: [email protected]!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın