Sekabet Poker Rake Race Yarışmasında Toplam Ödül 70.000 TL!

Sekabet poker rake race

Sekabet poker rake race yarışması ola poker oyunlarında geçerli olacaktır. 20 Nisan 2020 saat 00:00’da başlayacak olan yarışma, 19 Mayıs 2020 saat 23:59’da sona erecektir. Sekabet ola poker ağında şansını deneyen her oyuncu bu yarışmaya katılma hakkı elde edebilir. Katılım için ek bir ücret ödenmesi gerekmez ve yarışmaya katılmak ücretsizdir! Oyuncunun liderlik sıralamasındaki yeri, yarışma boyunca minimum 5/10 TL ve üzerindeki Omaha ya da Hold’em masalarında kazandığı ellere göre belirlenecektir.

Sekabet Poker Rake Race Yarışmasını Nasıl Kazanırım?

Sıralamada yer almak için, Omaha veya Holdem masalarında oynamanız şarttır. Yarışma sona erdiğinde ilk 3’te olan oyuncular ödül kazanmaya hak kazanır. Herhangi bir oyun elinde puan almak için, o elde minimum 1 TL’lik rake üretmelisiniz. Şayet 1 TL’den daha düşük rake üretirseniz, o oyundaki elleriniz puanlarınıza dahil edilmez. Üreteceğiniz her 5 TL’lik rake için 1 puan kazanırsınız. Puanların hesaplaması, bu şartlara göre üreteceğiniz rake toplamları üzerinden gerçekleştirilecektir. Sekabet poker yarışması kapsamında ödül dağılımı ise şu şekilde olacaktır; birinci oyuncu 40.000 TL, ikinci oyuncu 20.000 TL, üçüncü oyuncu 10.000 TL!

Sekabet Poker Yarışması Kuralları

Gün sonunda belirlenecek sıralama, o gün bittikten sonra saat 12:00’a kadar güncellenecektir. Yarışmayı ilk 3 sırada tamamlayan oyuncuların ödülleri ise, ilgili yarışma bittikten sonra 48 saatlik süre içerisinde hesaplarına eklenecektir. Birden çok oyuncunun aynı puan ile yarışmayı tamamlaması durumunda, daha az oyun oynayarak o puanı toplayan oyuncu sıralamada üst sırada yer alacaktır.

Sekabet poker turnuvası, bahis platformu tarafından bireysel oyuncular için düzenlenmektedir. Çeşitli hile programlarına ya da bu amaçla kullanılan uygulamalara başvurarak kazanç elde edilmesi halinde, bütün kazançlar Sekabet tarafından iptal edilir. Ayrıca bu kullanıcıların hesaplarına kapatma hakkı Sekabet’te saklı tutulur. Sekabet, poker yarışmasını takdirine bağlı olarak iptal etme ya da kural ve şartlarını değiştirme yetkisine sahiptir. Ayrıca yarışmaya ait kurallar burada ifade edilen koşullarla sınırlı olmayıp, sitenin genel kural ve şartları da göz önünde bulundurulacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın