Sekabet Para Yatırma İşlemleri Hakkında Güncel Bilgiler

sekabet para yatırma işlemleri

Sekabet para yatırma işlemleri, firmanın sunmuş olduğu kaliteli seçeneklerle çok daha pratik ve güvenilir bir şekilde yapılabiliyor. Online bahis sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan Sekabet, sanal ödeme yöntemlerinin tamamını da aktif olarak kullanmaktadır.

Sekabet Para Yatırma işlemleri

Sekabet, para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için hem klasik, hem de sanal ödeme yöntemlerini kullanımınıza sunmaktadır. Sekabet yatırım işlemi yapabilmeniz için, depozit gerçekleştireceğiniz yöntemi belirlemeniz ve gereken tutarı girmeniz yeterli olacaktır. Sekabet’te kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri ve detayları ise şöyledir;

Banka Havalesi: EFT ya da Banka Havalesi yöntemini tercih ediyorsanız, en az 20 TL’lik bir yatırım işlemi yapmanız gerekiyor. Bu yöntem için herhangi bir üst limit bulunmuyor ve yatırım işlemleriniz 5 dakika gibi bir sürede tamamlanıyor.

PTT Bank: EFT, Banka Havalesi veya Cepbank seçeneklerini kullanarak PTT Bank ile yatırım yapabilirsiniz. Bu yöntemle yatırım yapabileceğiniz minimum tutar 1 TL’dir ve işlemleriniz 30 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. PTT Bank ile yatırım yapabileceğiniz en fazla miktar ise 10.000 TL’dir.

Cepbank: ING Bank, İş Bankası, TEB, Akbank, Yapı Kredi, Denizbank, Garanti Bankası ve Akbank gibi bankalar aracılığıyla cepbank yatırımı yapabilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak yatırım yapacaksanız en az 20 TL, en fazla ise 2.000 TL’lik işlem yapmanız gerekiyor. İşlem süresi, yine maksimum 30 dakikadır.

Kredi Kartı: VİSA ile en az 10 TL, en fazla 5.000 TL’ye kadar olan yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ecopayz: Bu yöntemle yatırmanız gereken minimum tutar 20 TL’dir. Yatırabileceğiniz en fazla tutar ise 30.000 TL ile sınırlıdır. Ecopayz ile gerçekleştireceğiniz yatırım işlemleri anında tamamlanmaktadır.

Neteller: Minimum yatırım limiti 5 Dolar, maksimum limit ise 2.000 Dolar’dır.

Skrill: Bu yöntem için belirlenen minimum yatırım miktarı 5 Dolar, maksimum miktar ise 10.000 Dolar’dır.

Paykasa: Paykasa ile en az 10 Euro, en fazla 250 Euro tutarında yatırım yapabilirsiniz.

Bitcoin: Sekabet kullanıcıları tarafından en fazla tercih edilen yatırım yöntemleri arasında Bitcoin de bulunmaktadır. Bu seçenek ile en az 0,04 BTC değerinde yatırım işelmi yapabilirsiniz.

Sekabet, yukarıdaki seçeneklerin yanı sıra Tyme, AlfaPay, EasyPay ve Paypal gibi yöntemlerle de yatırım işlemi yapmanıza imkan vermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın