Sekabet Para Yatırma ve Çekme Yöntemleri

sekabet para yatırma

Sekabet paraya yatırma ve çekme metotlarını incelediğimizde, dünyada en fazla kullanılan ve güvenilir yöntemlerin olduğunu görüyoruz. Ödeme seçeneklerinin geniş yelpazede sunulması, sekabet kullanıcıları açısından da kolaylık sağlıyor. Peki, sekabet para yatırma ve çekme yöntemleri nelerdir?

Sekabet Para Yatırma Yöntemleri

Bitcoin: Sekabet hesabınıza bitcoin ile yatırım yapmanız mümkün. En az 0.04 BTC, en fazla ise 100 BTC değerindeki yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı işlem avantajı sayesinde birçok kullanıcının tercih ettiği bir yöntemdir.

Neteller: Bu yöntemle yatırmanız gereken minimum miktar 5 USD, maksimum miktar ise 2000 USD. TL karşılığında ve güncel kur üzerinden yatırım yapabilirsiniz.

Skrill: En az 5 Dolar, en fazla 10.000 Dolar tutarındaki yatırımlarınızı skrill ile gerçekleştirebilirsiniz. İşlem süresi ise anlıktır.

Ecopayz: Kullanıcıların en fazla tercih ettiği yöntemlerden biridir. Yatırmanız gereken minimum miktar 20 TL, maksimum miktar ise 30.000 TL’dir.

EFT-Havale: Bu yöntemle yatırmanız gereken minimum miktar 20 TL’dir ve ortalama 5 dakika içerisinde işleminiz tamamlanmaktadır.

Cepbank: Para yatırma alt limiti 1 TL, üst limit ise 10.000 TL’dir. İşlem süreleri 15 dakika ile 30 dakika arasında değişmektedir.

Paykasa: Bu yöntemle yatırmanız gereken minimum miktar 10 Euro, maksimum miktar ise 250 Euro.

Kredi Kartı: Sekabet yatırım yöntemlerinden biri de Kredi Kartı. Yatırım alt limiti 10 TL, üst limit ise 5.000 TL’dir.

Sekabet Para Çekme Yöntemleri

Skrill: Güvenilir yöntemlerden biri olan Skrill, Dolar üzerinden çalışan bir sistemdir. Para çekme alt limiti 10 Dolar, üst limit ise 4.000 Dolar. Skrill ile hızlı bir şekilde ödeme almanız mümkün.

Neteller: Sekabet’te neteller yöntemini kullanarak para çekebilmek için en az 10 Dolar’lık işlem yapmanız gerekiyor. Çekebileceğiniz maksimum miktar ise 2.000 Dolar.

Ecopayz: Hızlı ve güvenilir bir şekilde para çekme işlemi yapabileceğiniz Ecopayz ile en az 100 TL, en fazla 30.000 TL’lik işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Bitcoin: Bu yöntemle çekebileceğiniz en az miktar 0.20 BTC, en fazla miktar ise 5 BTC olarak belirlenmiştir.

EFT-Banka Havalesi: Yaklaşık 1 ile 30 dakika arasında işlem gerçekleştirebileceğiniz bu yöntemle minimum 100 TL çekebiliyorsunuz. Çekebileceğiniz maksimum miktar ise 30.000 TL olarak belirlenmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın