Sekabet Ola Poker ‘de Seriyi Tamamla, Sana Özel Fırsatlardan Yararlan!

Sekabet Ola Poker

Bu kampanya Sekabet Ola Poker ağına özel olarak düzenlenmektedir. Poker ağı içerisinde yer alan bütün platformlardaki oyuncular, promosyona katılım hakkı elde edebilirler. Ayrıca bu promosyon ½ ve üstü Omaha ile Holdem masalarında geçerlidir. Turnuvaya katılım sağlamanız için bilet almanız gerekmektedir ve turnuvadaki ödül miktarı 5.000 TL’dir. İlgili turnuvalar, 15 günlük periyotlar tamamlandıktan sonra haftanın ilk Pazar günü düzenlenecektir.

Sekabet Ola Poker Turnuvası Kuralları

Sekabet poker turnuvası kapsamında (Ola Poker) periyotların her biri 15 gün sürecek ve daha sonraki Pazar günü o periyoda ait turnuva düzenlenecektir. “Günün Eli” görevini sona erdiren oyuncular, 5.000 TL ödüllü turnuvaya katılım bileti alacaklardır. Dolayısıyla bu turnuvaya katılım sadece biletle olmaktadır! Her Sekabet kullanıcısının alabileceği maksimum bilet sayısı ise 3’tür.

Belirtilen periyotlar içerisinde ve 15 gün boyunca “günün eli” görevini bitiren oyunculara turnuva tamamlandıktan sonraki iki hafta süresince %20 rakeback hakkı da verilecektir (normal rake’ye ilave olarak). Görevi tamamlayabilmek için, tarafınıza dağıtılacak olan kartlara bakmadan eli kazanmanız ve o elin içinde verilecek 2 kartın da mevcut olması gerekmektedir. Mesela “günün eli” A, Q iken ve elinizde de 2, 2 varken; masadaki kartlarla beraber 2, 2, 2, A, Q şeklinde kazanmışsanız, günün eli görevini yine bitirmiş olursunuz. Belirlenen günün elleri ise şu şekildedir;

Pazartesi: A, Q
Salı: J, 10
Çarşamba: A, J
Perşembe: 8, 9
Cuma: A, K
Cumartesi: A, 10
Pazar: 2, 7

Günün eli puanları, o günün sonunda sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır ve almaya hak kazandığınız biletler turnuva gününde toplu şekilde hesabınıza aktarılır. Eğer birden çok bilete sahipseniz, kayıt işlemi sonrasında diğer biletlerinizi yeni kayıt için de kullanabilirsiniz. Yeniden kayıt olunması gereken maksimum süre ise 30 dakikadır!

Sekabet poker bonusu, platformun bireysel poker kullanıcıları için geçerlidir. Herhangi bir hile ya da benzer bir program yoluyla (Chip Dumping vb.) haksız kazanç elde etmeye yönelik hareketlerin tespiti halinde, bütün kazançlar Sekabet tarafından bloke edilebilir ve ilgili oyuncuların hesabı kapatılabilir!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın