Sekabet Kahve Oyunları Bonusu Nedir, Nasıl Alınır?

sekabet kahve oyunları bonusu

Kahve oyunları artık Sekabet’te! Üstelik 100 TL yatırımınız karşılığında 6,5 TL kahve bonusu hediye! Sekabet kahve oyunları bonusu ile oyun keyfiniz ve deneyiminiz tavan yapacak…

Sekabet Kahve Oyunları Bonusu

Sekabet kahve oyunları bonusu 10 Nisan 2019 tarihi itibariyle ve tek seferde gerçekleştireceğiniz en az 100 TL ve üstü yatırımlar için geçerli olmaktadır. Para yatırma işlemini başarıyla gerçekleştirdikten sonra, Sekabet canlı yardım hattına bağlanıp “kahve oyunları bonusunu” talep etmeniz mümkündür. Talebiniz doğrultusunda 6,5 TL kahve oyunları bonusu otomatik olarak hesabınıza eklenecektir.

Almış olduğunuz bu promosyon ile sadece kahve oyunlarına katılabilirsiniz. Şuan için sistemde bulunan kahve oyunları ise; Kızma Birader, Maça Kızı, Zar ve Tavladır. Kahve oyunları promosyonundan 30 günlük süre içerisinde maksimum 3 kez faydalanabilirsiniz. Günlük olarak ise 1 kez yararlanabilirsiniz.

Kahve oyunları bonusu, hesabınıza tanımlandıktan sonra iptal edilemez ve Sekabet’te sunulan diğer depozit bonusları ile birleştirilerek aynı anda kullanılamaz! Sekabet tarafından uygun görüldüğü takdirde kullanıcılardan fatura (elektrik, su, doğalgaz vb.), kimlik ya da ikamet belgesi gibi evraklar talep edilebilir. Bahsedilen belgelerin ilgili oyuncular tarafından ibraz edilmesi zorunludur. Aksi halde oyuncunun kazançları Sekabet tarafından bloke edilebilir. Sekabet, herhangi bir promosyon teklifini haber verme zorunluluğu olmadan geri çekme, kurallarını değiştirme ya da iptal etme hakkını gizli tutar. Aynı zamanda risk birimi herhangi bir hesapla ilgili olarak şüpheli durum tespit ederse, o hesabın bonus talebini reddetme hakkını da gizli tutar. Sekabet bonus kural ve şartlarının site kullanıcıları tarafından takip edilmesi gerekmektedir. Ayrıca “Sekabet genel kural ve şartları” da sitenin sunduğu bonuslar için geçerli olmaktadır.

Sekabet Kahve Oyunları Bonusu Çevrimi

Sekabet kahve oyunları bonusunu aldıktan sonra başka bir bölüme transfer yapmak ya da para çekim işlemi gerçekleştirmek için; bonus tutarının 20 mislini kahve oyunlarından birinde çevirmeniz gerekir. Mesela; 100 TL’lik yatırım miktarınız karşılığında 6,5 TL kahve oyunları bonusu aldınız! Bu durumda 20 x 6,5 = 130 TL’lik çevrim şartını tamamlamanız gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın