Sekabet Günlük Slot Yarışı Katılım Şartları

sekabet günlük slot yarışı

Sekabet günlük slot yarışı dahilinde 15 Ocak 2019 ile 31 Ocak 2019 tarihleri arasında katılacağınız bütün slot oyunlarından puan kazanacaksınız ve gün sonunda ödül havuzundan ücretsiz spin ile hit spin kazanma fırsatı elde edeceksiniz. Her bir bahsiniz için eklenecek puanlar neticesinde ilk 20’ye girecek oyuncular birbirinden farklı ödülleri paylaşacak! (Promosyona Novomatic Slot oyunları dahil edilmemektedir).

Sekabet Günlük Slot Yarışı Puanlaması ve Ödül Dağılımı

Sekabet günlük slot bonusu puanlaması şöyle yapılacaktır:

0,5 TL – 1 TL = 1 puan
1 TL – 2 TL = 2 puan
2 TL – 3 TL = 3 puan
3 TL – 4 TL = 4 puan
4 TL – 5 TL = 5 puan
5 TL – 6 TL = 6 puan
6 TL – 7 TL = 7 puan
7 TL – 8 TL = 8 puan
8 TL – 9 TL = 9 puan
9 TL – 10 TL = 10 puan

Promosyona ait ödül dağılımı ise şöyledir; ilk 3 oyuncuya en yüksek, yüksek ve orta seviyelerde hitspin, 4 ve 20. Sırada yer alan oyunculara maksimumu 200 olmak üzere freespin. Ödül dağılımıyla ilgili detaylı bilgileri bu linke tıklayarak görebilirsiniz. Ayrıca hitspinlerin geçerli olduğu slot oyunlar ile freespinlerin geçerli olduğu slot oyunları da aynı sayfadan takip edebilirsiniz.

Kampanya Katılım Şartları

Kampanyaya katılmak için “spin çevirme” maliyetinin haricinde ek bir maliyet bulunmamaktadır. Yarış sırasında ilk defa spin atan oyuncular, otomatikman sıralamaya dahil edilir. Gerçek para bahsi yaparken yeterlilik sağlayabilmeniz için minimum 1 spin atmanız gerekmektedir. Yarışmaya karılmak için gerekli olan minimum bakis tutarı ise; 0,50 TL/Dolar/Euro’dur. Kampanya süresince bütün oyunlarda kazanılacak azami değerin toplamı, skor tablonuzdaki yerinizi belirleyecektir.

İki ya da daha çok oyuncunun aynı puanla oyunu tamamlaması halinde, görevi ilk bitiren kişi daha üst sırada yer alacaktır. Oyuncuların skor tablosundaki durumu, 60 dakikada bir güncellenecektir. Herhangi bir oyuncunun skor tablosundaki sıralaması, yarışma esnasında farklılık gösterebilir. Yarışı kazanan oyuncuların ödülleri ise, her günün sonunda hesaplarına eklenecektir (saat 00:00’dan sonra).

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın