Sekabet Ace Ventura Slot Oyunu ve Özellikleri

Ace Ventura slot oyunu

Ace Ventura slot oyunu, PlayTech oyun sağlayıcısı tarafından geliştirilmiş popüler bir oyundur. Pet Detective adıyla da anılan bu oyun, ilgi çeken karakterlerinin yanı sıra, ünlü bir filmden esinlenerek tasarlanmıştır.

Ace Ventura Slot Oyun Özellikleri

Jim Carrey’in oynadığı bir filmden ilham alınarak oyun sektörüne sunulan Ace Ventura oyunu toplamda 5 silindirden oluşuyor. PlayTech firmasının en iyi oyunları arasında yer alan Ace Ventura, bilhassa yüksek çözünürlüğe sahip grafikleriyle dikkat çekmektedir. Farklı şekillerde tasarlanmış Jim Carry sembolü, oyundaki en önemli sembol olarak karşınıza çıkıyor. Oyunda kazanç sağlamak için, araba kullanan sembolleri kombine etmeniz gerekmektedir. Yani 5 aynı sembolü ödeme çizgisi üzerine getirdiğiniz zaman kazanç sağlayabiliyorsunuz.

Ace Ventura slot oyunundaki minimum ödeme miktarı 5’tir. Bu gibi slot oyunlarda genellikle Euro para birimini tercih edilir ve bundan dolayı en az 3 sembolü kombinasyon yaparak belirttiğimiz oranda kazanç elde edebilirsiniz. Kombinasyon ve sembol miktarı doğrultusunda elde edeceğiniz kazanç miktarı değişkenlik göstermekte! Oyuna ait en belirgin özelliklerden biri de, toplamda 5 adet makaranın bulunması. Slot oyunlarında makara sayısı ne kadar fazla olursa, kazanç oranı da buna paralel olarak artmaktadır. Klasik ödeme çizgileri bulunmayan Ace Ventura’da toplam 243 adet ödeme çizgisi mevcut. Oyunun kazandıran kombinasyonlarını görmek için “info” bağlantısına tıklamanız yeterlidir.

Ace Ventura Slot Oyunu Ödeme Miktarı

Bu video slot oyununda kazanabileceğiniz miktarlar değişkenlik gösterebilmektedir. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken şey, oyuna giriş yaptığınız anki limitlerdir. Şayet minimum limitle oyuna başlarsanız, elde edeceğiniz kazanç tutarı da minimum seviyede olacaktır! Bundan dolayı coin sayısını azami düzeyde tutup elde edeceğiniz kazanç miktarını arttırabilirsiniz.

Sekabet gibi Türkçe dil seçeneğiyle faaliyet gösteren platformlarda TL para birimi üzerinden oyuna katılabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Farklı para birimlerinin geçerli olduğu bahis sitelerinde ise minimum 0,01 coin ödeyerek oyuna katılım sağlamanız mümkün. Maksimum katılım miktarı incelendiğinde ise, bunun 16 coin olarak belirlendiğini görmekteyiz. Şuan için Ace Ventura oyunu üzerinden elde edebileceğiniz maksimum kazanç tutarı ise yaklaşık 1 milyon Euro!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın