30.000 TL Ödüllü Ola Poker Cash Race Yarışması Sekabet’te!

Ola poker cash race

Sekabet Ola poker cash race yarışması kapsamında garanti ödüllü yarışmalar sizi bekliyor! 20 Nisan 2020 günü saat 00:00’da başlayacak olan bu yarışma, 19 Mayıs 2020 saat 23:59’da sona erecektir. Yarışma sonucunda büyük ikramiyenin dağıtımı ise şöyle olacaktır; birinci oyuncuya 15.000 TL, ikinci oyuncuya 7.000 TL, üçüncü oyuncuya 5.000 TL, dördüncü oyuncuya 2.000 TL ve beşinci oyuncuya 1.000 TL!

Ola Poker Cash Race Yarışmasına Nasıl Katılırım?

Bu sekabet poker yarışması, sadece ola poker networkünde oynayan kullanıcılar için geçerlidir. Yarışmada yer almak için kayıt olmanıza veya ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Yarışma boyunca 0,50/1 TL ve 3/6 TL arasında olan bütün Omaha ve Holdem masalarında kazanacağınız eller, liderlik tablosundaki yerinizi tayin edecektir.

Sıralama yer alabilmek için, ifade edilen oyun masalarında ve günlük olarak minimum 100 el oynamanız gerekir. Daha az el oynayan kullanıcılar, o gün için puan kazanamazlar! Yarışma sona erdiğinde ilk 5’te yer alan oyuncular ödül almaya hak kazanacaklardır. Her poker elinden kazanacağınız veya kaybedeceğiniz puanlar, o elin sonunda alınan kazanç, kayıp ve masadaki big blind tutarına bağlı olacaktır. Ayrıca sıralamaya eklenecek olan puanlar, kazandığınız tutarın big blind tutarına bölünmesiyle belirlenecektir. Örnek:

3/6 TL’lik masada kazandığınız elden 300 TL karınız olursa, sıralama kapsamında bu elden alacağını puan 50 olacaktır. Şayet 0,5/1 TL’lik masada kazandığınız elden 25 TL’lik karınzı olursa, bu elden alacağınız puan 25 olur. Buna karşın 0,5/1 TL’lik masada kaybettiğiniz elde 10 TL’lik zararınız olursa, bu el için 10 puan kaybedersiniz!

Sekabet Poker Yarışması Kuralları

Gün sonundaki sıralama, o günün bitiminden sonra saat 12:00’a kadar yenilecektir. Oyuncunun hak kazandığı ödüller, yarışma bittikten sonraki 48 saat içinde hesabına eklenecektir. Poker yarışması iki oyuncunun aynı puana sahip olarak tamamlanırsa, liderlik sıralamasında daha az el oynayan kişi üst sırada olur.

Bu kampanya Sekabet’in bireysel oyuncular için hazırladığı bir yarışmadır. Herhangi bir hile yoluyla elde edilen haksız kazançlar bahis sitesi tarafından bloke edilir ve bu tür oyuncuların hesabı kapatılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın