Netent Butterfly Staxx 2 Oyununa Özel Freespin Bonusu Sekabet’te!

sekabet freespin bonusu

Bu Sekabet freespin bonusu Netent Butterfly Staxx 2 oyununa özel olarak verilmektedir. Bonus kapsamında 15 freespin kazanabilir ve oyun keyfini çok daha iyi bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Sekabet Freespin Bonusu Kuralları

Sekabet freespin kampanyası minimum 1 kere yatırım işlemi yapan kullanıcılar için geçerlidir. Her Sekabet üyesinin bu kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Alınan freespinlerden elde edilecek kazançların ise herhangi bir çevrim kuralı mevcut değildir.

Bu teklifi geri çekme, iptal etme, promosyon kural ve hükümlerini değiştirme hakkı Sekabet’e aittir. Ayrıca Sekabet, gerek gördüğü bir kullanıcının hesabına bonus eklememe hakkına da sahiptir. Bahis sitesi üyeleri, promosyonlara ait kural ve şartları takip etmekle yükümlüdürler. Herhangi bir üyenin aldığı bonusu kötüye kullanması ya da site kurallarına aykırı eylemlerde bulunması halinde, ilgili bonuslar ve kazançları iptal edilebilir.

Sekabet Butterfly Staxx 2 Oyunu

Netent’in en yeni oyunu olan Butterfly Staxx 2, ilk versiyonda yaşanan keyfi ve heyecanı en üst seviyeye taşıyor. Bilhassa re-spin ve freespin özellikleriyle dikkat çeken oyun, kısa sürede ilgi odağı olmayı başardı! Butterfly Staxx 2 oyunu, bütün makarayı kapsayacak kelebek sembollerinden yararlanmanızı sağlıyor. Bu durum gerçekleştiğinde, re-spine hediyeler veriliyor ve bütün kelebekler makaraların sol kısmına uçmaya başlıyor. Re-spin, daha çok sayıda kelebeğin makaralara gelişine kadar devam ediyor. Daha sonra bu özellik sona eriyor ve kazançlar ödeniyor.

Slot oyunundaki serbest çevirmeler “Butterfly Spins” olarak adlandırılmaktadır. Bu özelliği etkinleştirmek için, 3 ve 5 mor dağılım sembolüne ulaşmak gerekiyor. 3 adet scatter geldiğinde 5 Butterfly spin verilmektedir. Butterfly döngüleri başladığı zaman makaralarda gözüken yeşil kozalar daha sonra kelebeğe dönüşüyor. Bu sırada aktif haldeki kelebekler sola doğru uçuyor ve yeni spinler ortaya çıkıyor. Döngülerin tamamı kullanıldıktan sonra, oyun tarafından aktif kelebeklerin sayısı hesaplanıyor ve kazançlar ödeniyor.

Butterfly Staxx 2 oyununa katılmak ve şansınızı denemek için Sekabet üst menüsünden “Slotlar” bağlantısına ve daha sonra “Tüm Slotlar” bölümündeki oyun ekranına tıklamanız yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın