Betpas Arkadaşını Getir Bonusu ile 50 TL Kazanabilirsiniz!

betpas arkadaşını getir bonusu

Betpas’a üye yaptığınız her arkadaşınız için 50 TL çevrimsiz bonus kazanabilirsiniz! Arkadaşlarınızı Betpas’a davet ederek onlarla birlikte kazanmaya ne dersiniz? Cevabınız “evet” ise, Betpas arkadaşını getir bonusu başlıklı yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Betpas Arkadaşını Getir Bonusu Kuralları

Betpas arkadaş bonusu alabilmeniz için öncelikle siteye üye olmanız ve minimum 3 kez yatırım yapmış olmanız gerekmektedir. Ayrıca bu yatırımlarınızın her biri en az 50 TL olmalıdır. Bu bonustan sadece Betpas’a davet ettiğiniz kullanıcının yapacağı minimum 100 TL değerindeki ilk yatırımı için faydalanabilirsiniz. Promosyondan alabileceğiniz maksimum bonus tutarı ise 50 TL olacaktır.

Betpas arkadaşını getir bonusundan en çok 10 arkadaşınız için faydalanabilirsiniz. Sadece spor bahisleri bölümünde geçerli olan bonusun herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Arkadaş bonusundan tarafınıza verilecek en fazla kazanç tutarı ise 500 TL ile sınırlıdır. Bu tutarı aşan kazançlarınız bakiyenizden silinecektir. Promosyonun çekilebilmesi için Betpas’a 1 kez ve minimum 50 TL yatırım yapmış olmalı ve anaparanızı en az 1,30 orandan 1 defa çevirmiş olmalısınız.

Bu bonus 1 Eylül 2018 tarihi itibariyle geçerlidir ve belirtilen tarihten önce davet ederek üye yaptığınız arkadaşlarınız için promosyondan faydalanamazsınız! Betpas yönetimi, herhangi bir promosyonun kural ve hükümlerini güncelleme, değiştirme veya bonusu tamamıyla kaldırma hakkını saklı tutar. Dolayısıyla sorun yaşamamak için bonus kural ve şartlarını takip etmeniz gerekmektedir. Konuyla ilgili ortaya çıkabilecek bir anlaşmazlık halinde, Betpas’ın alacağı kararlar göz önünde bulundurulacaktır. Bunların yanı sıra, Betpas genel bonus kuralları da geçerlidir.

Betpas Arkadaşını Getir Bonusu Nasıl Talep Edilir?

Betpas arkadaşını getir, sen de kazan bonusunu talep edebilmeniz için öncelikle arkadaşınızın siteye üye olması ve en az 100 TL yatırım yapması gerekmektedir. Arkadaşınız, ilk yatırım işleminden sonra Betpas canlı destek hattına bağlanıp sizin adınıza bonus talebinde bulunmalıdır. Üye olup yatırım yapan her arkadaşınız için (en fazla 10 arkadaş) 50 TL çevrimsiz bonus anında hesabınıza aktarılacaktır. Bonusla ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, canlı destek hattından yardım alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın